SPRAWDź naszą OFertę

 
 
O NAS
Krótko o naszej firme
 

Firma budowlana - ALLBUD - powstała w 2003 roku. Od samego początku stawialiśmy na rozwój i doskonalenie naszychumiejętności oraz inwestowanie w zaplecze sprzętowe. Dzięki temu staliśmy się solidną i cenioną firmą budowlaną, która może sprostać każdemu zadaniu.

Jako nowoczesna firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem oferujemy Państwu szeroki zakres usług ogólnobudowlanych. Realizujemy prace według wszelkich dostępnych technologii - w technologii tradycyjnej czyli murowanej, po obiekty z drewna, z bali. Oprócz doświadczenia posiadamy dużą wiedzę i praktykę, służąc również radą w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni.

Współpracujemy z dostawcami materiałów i urządzeń co wpływa znacząco na konkurencyjność cenową i terminowość prac budowlanych. Wszystkie usługi wykonujemy z materiałów własnych jak i powierzonych przez klienta.

 
Nasi pracownicy
 
 

Solidną Podstawą w każdej firmie są ludzie, dlatego tworzymy zgrany zespół, który dla naszych klientów jest gwarancją solidności i terminowości prac.
W składzie firmy znajdują się wyspecjalizowani pracownicy budowlani, którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania.

 
 
 
O NAS      |     Główna      |      Partnerzy     
ALLBUD 2010 NIP 922-264-07-91 Regon: 951201400 KRS: 0000173326